کارگاه قهرمان زندگی

کارگاه قهرمان زندگی کارگاهی مفید برای همه، جهت احیای مجدد توانایی‌های فردی و آمادگی بیشتر برای شروعی قدرتمندانه و قهرمانانه در کار و زندگی.

کارگاه قهرمان زندگی

کارگاه قهرمان زندگی

محوریت این کارگاه تمرکز بر روی آرکی تایپ‌های اسطوره ای می‌باشد که برای اولین بار توسط پروفسور یونگ مطرح شد و تاکنون مشتاقان زیادی در ایران و سراسر جهان با این متد در مسیر رشد و تحول و شکوفایی قرار گرفته‌اند. این کارگاه می‌تواند نقطه عطفی در زندگیتان ایجاد کند. یادتان باشد که اگر در بازی زندگی عوض نشوید، تعویض خواهید شد.

بر روی خودتان سرمایه گذاری کنید و قهرمانان درونتان را بیدار کنید. شما جانشین خدا بر روی زمینید. لطفا قهرمانی خود را از این دنیا پس بگیرید.

جایگاه فعلی شما نهایتِ جایی نیست که می‌توانید باشید. تنها ناجی و قهرمان زندگی شما، خودتان هستید و خداوند تمام امکانات لازم برای موفقیت را در وجود شما قرار داده است. این شمایید که باید با آموزش، تمرین و اقدام، در صحنه زندگی خوش بدرخشید. این گوی و این هم میدان…


این کارگاه روز پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ با ارائه یک دفترچه حاویِ ۳۰ تمرین مهم به شرکت‌کنندگان از ساعت ۱۴:۳۰ در سرای محلۀ شهرک غرب آغاز شد

و با انجام تمرین‌های فردی و گروهی، بازی‌های آموزشی، نمایش و تحلیل فیلم و نمایش نماآواهایِ تاثیرگذار تا ساعتِ ۲۰:۳۰ ادامه یافت.

در پایان به تمامِ شرکت کنندگانِ محترم کارت پستالی از بنرِ کارگاه توام با نوشته‌ای مخصوصِ هر دانشجو داده شد و پس از سرو نمودنِ کیکِ تحول مثل همیشه با شکرگذاری از خدای منّان کارگاه به اتمام رسید.

خدایا بخاطرِ این حضور و بخاطرِ کسب آگاهی تو را شکر…شُکر شُکر شُکر…خدایا شُکر

عکس‌هایی از این کارگاه

 


 

  • وعده ما جمعه ۱۵ بهمن ساعت ۱۴:۱۵ به آدرس بالاتر از ونک، خیابان خدامی بعد از هتل هما، سرای محله آرارات طبقه اول، سالن همایش‌ها برگزار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *