,

خودشناسی چیست؟ (قسمت ۲)

خودشناسی چیست؟ (قسمت ۲) در این قسمت به نکته مهم در سنجش ضرر و زیان در حوزه کار و زندگی می پردازد و با واشکافی ضررهای از خود بیگانگی و مزایای خودشناسی به شما در اصلاح الگوی رفتار شخصی کمک می کند.

خودشناسی چیست؟ (قسمت ۲)

 

 

  • خودشناسی چیست؟ (قسمت ۲)

در قسمت اول گفته شده است برای سفر زندگی آموزش ببینیم و باید این آموزش ها را برای جلوگیری از ضرر در کسب و کار باید جدی بگیریم و با سنجش دقیق از این مشکلات بتوانیم با ایجاد کنتوری هوشمند جدی تر گرفته و با چالش های پیش روی خود بهتر مواجه شویم.

مشاهده درس قبل : خودشناسی چیست بخش اول

در ادامه در بخش دوم به بحث خودبیگانگی می پردازد. گاهی خود من و شما در حوزه کاری و شغلی نگرش مادی و ریالی داریم،به عنوان مثال شما در کسب و کار خود یک مدیر مطمین ،یا کارمند متخصص و با تجربه را از دست دهید یا شریک خوبی را برای بهبود کسب و کار پیدا کنید.

خودشناسی چیست؟ (قسمت ۲)

خودشناسی چیست؟ (قسمت ۲)

  • ضررهای از خود بیگانگی و مزایای خود شناسی

گاهی ضررهای ناشی از فقدان آموزش در خودشناسی و حوزه انسانی در قالب روابط عاطفی هم می تواند مورد سنجش قرار بگیرد. فرض کنید رضایت نداشتن از همسر به مدت چند سال چقدر می تواند در حال شما تاثیر بدی داشته باشد؟ و این حال بد روی رفتار شما با دیگران چه بازخوردی دارد؟

ناراضی بودن از همسر آیا روی اخلاق رفتاری شما روی فرزنداتون اثری ندارد؟ رابطه بد شما با دیگران و آسیب های عاطفی در حوزه های مختلف چند میلیون ضرر به شما می تواند وارد کند.

خوب شاید تا اینجا خیلی از شماها بگید همه ما این نکته ها را می دانیم و بهترین راهکار برای حل این مشکلات چه چیزی می باشد؟ شاید ساده ترین جوابی که شما می توانید به خود القا دهید و بسیار خطرناک می باشد ذکر کلمه ای « بابا دیگه از ما گذاشته » می باشد.

در ادامه بحث با بررسی دقیق به مزایای خودشناسی می پردازیم و با ارایه راهکارهای مناسب به شما کمک میکنیم تا بتوانید از مزایای خودشناسی و ایجاد حس خوب در کسب و کار و زندگی بهره مند شویم.


قسمت دوم از از سری‌ فایل‌های خودشناسی هم‌اکنون آماده است و از لینک‌ زیر می‌توانید دانلود کنید:

 

برای دانلود این فایل صوتی ۱۶ دقیقه‌ای کافیست اینجا کلیک کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *