,

خودشناسی چیست؟

خودشناسی چیست؟ (قسمت ۱) اهمیت خودشناسی در قالب یک فایل صوتی از سری آموزش‌های آشنایی با مفاهیم خودشناسی و اهمیت آن در زندگی، کار و ارتباطات است، با مقدمات خودشناسی آشنا می‌شوید.

خودشناسی

خودشناسی

  • خودشناسی چیست؟ (قسمت ۱)

اهمیت خودشناسی 

اگر قصد دارید برای رشد و ارتقای خودتون یک کار زیر بنایی انجام دهید،و موفقیت های ماندگار تری در زندگی خود ایجاد کنید، فقط یک راه دارید و آن هم تقویت و آموزش خودشناسی می باشد.

واژه خودشناسی شامل دو گروه از افراد را شامل می شود که این شما هستید با خودشناسی باید بدانید در جز کدام گروه قرار می گیرید:

  • افرادی که خودشناسی برای آنها جذاب است.
  • افرادی که خودشناسی برای آنها دافع است.

در بحث گروه دوم افراد دافع این اشخاص افرادی هستند که به روش سعی و خطا زندگی می کنند و مدام انتخاب های نامناسب و اشتباهات بیشتری دارند . همانند آدمی که گوش و چشمش را بسته باشند در طول زندگی حرکت می کند.

در ادامه آموزش با ذکر نکته و مثال های به شما کمک می کنیم تا در مسیر درست قدم بردارید.

 

خودشناسی چیست؟ (قسمت ۱)

خودشناسی چیست؟ (قسمت ۱)

نقشه راه در کسب و کار و زندگی

همه موارد را در نظر داشته باشید و به این فکر کنید که زندگی من و شما چقدر شبیه سفر کردن است. مسافر های ماهر و ناشی،خلاق و بی عرضه،امیدوار و نا امید،افراد جسور و بی باک همه در کنار هم در برف و باران،مسیر های خاکی و آسفالت و غیره در حرکت هستند.

اما خیلی از این افراد اگر به درستی از آموزش های خودشناسی بهره مند نباشند با حوادث،مشکلات و چالش هایی در سفر مواجه خواهند شد . حتی اگر شما راننده بگیرید یا کسی دیگر به شما در این سفر کمک کند باز این خود شما هستید که باید تصمیم زندگی را شخصا بگیرید …

برای این مطلب بصورت کامل دعوت می کنیم فایل صوتی را گوش و مورد توجه قرار دهید.

 

 

برای دانلود این فایل صوتی ۸ دقیقه‌ای کافیست اینجا کلیک کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *